Nowoczesne domy projekty nowoczesnych domów indywidualny projekt domu Kraków

Indywidualny projekt nowoczesnego domu

Czy to nie najwyższy czas, by pomyśleć o swoim własnym, nowoczesnym domu? Decyzja o zaprojektowaniu i wybudowaniu go wiąże się jednak z wieloma trudnościami. Czy macie Państwo wrażenie, że po przejrzeniu ogromnej ilości projektów gotowych żaden z nich nie spełnia Państwa oczekiwań? Prawdopodobnie też nie wiedzą Państwo, jakie niezbędne uzgodnienia i jaką drogę muszą Państwo przebyć, aby uzyskać pozwolenie na budowę.
Zlecenie indywidualnego projektu nowoczesnego domu w naszej pracowni to dobry wybór.
Udziela architekci_dom_warszawa

Projektowanie i budowa domu mogą być niezapomnianą przygodą

PAŃSTWA DOM BĘDZIE SZYTY NA MIARĘ

Nasze indywidualne projekty domów, w przeciwieństwie do projektów gotowych, są precyzyjnie dopasowane do oczekiwań i potrzeb inwestora. Z wielką starannością podchodzimy do preferencji naszych klientów. Pomagamy im również odkryć ich własny gust i preferencje. Wszystkie tzw. „projekty gotowe” są projektowane dla mas, dla przeciętnego klienta i nie znajdą Państwo takiego, który spełniałby wszystkie Wasze oczekiwania. W przeciwieństwie do tego typu projektów z katalogów nasze domy są jak dobrze skrojone garnitury.

ORYGINALNY I PRZEMYŚLANY PROJEKT KOMPLEKSOWY

Zapewniamy możliwość współpracy wyłącznie z utalentowanymi architektami. Służymy naszą wiedzą budowlaną oraz rzetelnymi umiejętnościami fachowymi. Opracowania techniczne projektów naszych domów są opracowaniami kompleksowymi: zawierają wszystkie niezbędne projekty branżowe (m.in. konstrukcyjne, instalacji wod.-kan., gazowej, c.o., instalacji elektrycznej, wentylacji mechanicznej/klimatyzacji, projekt drogowy, projekty przyłączy i sieci energetycznych).

PRZYJEMNA WSPÓŁPRACA I ŁATWOŚĆ ODBIORU

Projektowanie domów to przyjemność. Staramy się ograniczać szansę wystąpienia nieporozumień do minimum. Postępy prac na bieżąco prezentujemy Państwu za pomocą rysunków i wizualizacji. Dzięki temu wybór poszczególnych rozwiązań projektowych lub materiałów jest o wiele prostszy, a poszczególne decyzje są weryfikowane jeszcze przed realizacją.

SPRAWY URZĘDOWE PRZEPROWADZIMY ZA PAŃSTWA

Jesteśmy biegli w załatwianiu kwestii formalno-prawnych związanych z naszymi projektami. Dzięki naszemu doświadczeniu odciążymy Państwa od obowiązku samodzielnego załatwiania trudnych i niezrozumiałych spraw urzędowych!

Udziela architekci_dom_katowice
* Powyższe ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Poznajmy się!

Projektowanie zaczynamy od dokładnego przeanalizowania Państwa preferencji i oczekiwań, a także sytuacji prawnej planowanej inwestycji. Jeśli są Państwo w trakcie podejmowania decyzji o budowie domu, zapraszamy! Pierwsze spotkanie nie jest wiążące. Siedziba naszego biura mieści się przy Placu Wolnica 11/2 w Krakowie. Kontakt telefoniczny: 606332130, mail: tu@udzielaarchitekci.pl

Projektujemy w całej Polsce i nie tylko.