Tworzymy tutaj coś więcej niż tylko zwyczajne domy i wnętrza. Nasze projekty pozwalają cieszyć się Państwu wyjątkową i cenioną architekturą. MDAA to pierwsze studio architektoniczne w regionie, specjalizujące się w architekturze wnętrz i projektowaniu nowoczesnych budynków, a także w ich realizowaniu. W swojej pracy wykorzystujemy doświadczenie nabyte we współpracy z cenionymi europejskimi biurami projektowymi, które niejeden raz uznały wysoki poziom naszej pracy.

To właśnie my skupiamy się na tym, aby nasze pomysły nie tylko prezentowały rewelacyjne rozwiązania, ale też prowadziły do wzrostu wartości nieruchomości oraz większych zysków z inwestycji komercyjnych.  Pomagamy również oszczędzać Państwa cenny czas.

W skład naszego zespołu wchodzą architekci i projektanci wnętrz, architekt krajobrazu, zespół wykonawców budowlanych, meblarz i stolarze oraz projektanci branżowi.  Otwieramy przed Państwem drzwi do najlepszych show-roomów.

Poziom naszych realizacji zestawiony z poczuciem satysfakcji naszych Klientów ma dla nas priorytetowe znaczenie. Po zakończeniu współpracy nierzadko stajemy się przyjaciółmi.

Nasze biuro mieści się w Krakowie przy Placu Wolnica. Chociaż naturalnym terenem naszej działalności jest region Krakowa, podejmujemy się zleceń nawet w bardzo odległych miejscach. W tym sensie nie znamy granic.

 

 

“Droga świetlna nad podziemną trasą bocheńskiej kopalni”. Konkurs na zagospodarowanie terenów związanych z wyeksponowaniem wartości salinarnych Bochni. (I nagroda równorzędna; projektanci: architekt i arch.  krajobrazu Katarzyna Wójtowicz i architekt Tomasz Udziela)