Domy jednorodzinne z poddaszem użytkowym
23 stycznia 2019
Domy energooszczędne ceny
23 stycznia 2019
Pokaż wszystkie

Energooszczędne domy z użytkowym poddaszem

Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym i garażem
Dom z poddaszem użytkowym daje nam wiele możliwości aranżacyjnych. Po przez wykorzystanie skosów możemy uatrakcyjnić przestrzeń na poddaszu nadając jej w ten sposób przyjemny i przytulny klimat. Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym i garażem to praktyczne rozwiązanie, zwłaszcza jeśli dysponujemy małą działką.

Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym i piwnicą
Obecnie coraz mniej spotykamy się z projektami domów jednorodzinnych z piwnicą.  Odchodzimy od tego rozwiązania, bowiem generuje ono dodatkowe koszty związane
z budową domu. Jeżeli jednak decydujemy się na taką opcje to świetnie możemy wykorzystać ową przestrzeń na dodatkowe pomieszczenia gospodarcze, spiżarnie czy tez małą siłownie. Ponadto w podpiwniczeniu możemy umieścić garaż. 

Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym projekt
Projekty domów jednorodzinnych z poddaszem użytkowym zazwyczaj charakteryzują się prostą, niekomplikowaną konstrukcją. Charakteryzują się wyraźnym podziałem na strefy – dzienną, ogólnodostępną umieszczoną na parterze oraz strefę nocną,ulokowaną na poddaszu. Obecnie takie projekty stanowią atrakcyjną ofertę na rynku w Polsce.

Domy jednorodzinne parterowe z poddaszem użytkowym
Dla posiadaczy niedużej działki dom parterowy z poddaszem użytkowym będzie świetnym wyborem. Zwykle dom parterowy umożliwia swobodne rozplanowanie przestrzeni funkcjonalnej na jednej kondygnacji. Poddasze może pełnić funkcje przechowywania, składowania, magazynowania. Jednakże kiedy mamy do dyspozycji parter z poddaszem użytkowym możemy potraktować je także w inny sposób i zapewnić sobie lepszą prywatność. Wydzielając strefę dzienną na parterze, a strefę nocną na poddaszu.
Wszystko zależy od koncepcji domu oraz naszych osobistych preferencji.

Projekty domów jednorodzinnych z poddaszem użytkowym bez garażu
Projekty domów jednorodzinnych z poddaszem użytkowym bez garażu to proste w realizacji
i ekonomiczne rozwiązanie. Bryła może być zwarta, ale nie musi. Poprzez wykorzystanie architektonicznych rozwiązań jak podcienie, tarasy, wykusze czy też wielospadowy dach możemy zróżnicować bryłę takiego domu.

Projekty domów jednorodzinnych z poddaszem użytkowym do 100m2
Wybierając projekt domu jednorodzinnego z poddaszem użytkowym do 100m2 to niewątpliwie doskonała alternatywa dla osób, których zmęczyło mieszkanie w bloku.
Chcą cieszyć się wolnością i niezależnością. Decydując się na dom o prostej, zwartej i nieskomplikowanej bryle zdecydowanie pozwoli zredukować koszty budowy jak i w późniejszej eksploatacji. Dodatkowym atutem w odbiorze wizualnym będą duże przeszklenia, kontakt z naturą oraz ciekawe rozwiązanie detali w bryle takiego domu.

Domki jednorodzinne z poddaszem użytkowym

Domki jednorodzinne z poddaszem użytkowym są często w ofercie deweloperów jako najlepsza opcja na rynku. Nie bez znaczenia jest też wielkość działki. Projekty takich domków to przeważnie zwarte bryły, cechują się funkcjonalnością oraz miejscem wykorzystanym na działce do minimum.