Indywidualny projekt nowoczesnego domu

Czy to nie najwyższy czas, by pomyśleć o swoim własnym, nowoczesnym domu? Decyzja o zaprojektowaniu i wybudowaniu go wiąże się jednak z wieloma trudnościami. Czy macie Państwo wrażenie, że po przejrzeniu ogromnej ilości projektów gotowych żaden z nich nie spełnia Państwa oczekiwań? Prawdopodobnie też nie wiedzą Państwo, jakie niezbędne uzgodnienia i jaką drogę muszą Państwo przebyć, aby uzyskać pozwolenie na budowę.
Zlecenie indywidualnego projektu nowoczesnego domu w naszej pracowni to dobry wybór.

Projektowanie i budowa domu mogą być niezapomnianą przygodą

PAŃSTWA DOM BĘDZIE SZYTY NA MIARĘ

Nasze indywidualne projekty domów, w przeciwieństwie do projektów gotowych, są precyzyjnie dopasowane do oczekiwań i potrzeb inwestora. Z wielką starannością podchodzimy do preferencji naszych klientów. Pomagamy im również odkryć ich własny gust i preferencje. Wszystkie tzw. „projekty gotowe” są projektowane dla mas, dla przeciętnego klienta i nie znajdą Państwo takiego, który spełniałby wszystkie Wasze oczekiwania. W przeciwieństwie do tego typu projektów z katalogów nasze domy są jak dobrze skrojone garnitury.

ORYGINALNY I PRZEMYŚLANY PROJEKT KOMPLEKSOWY

Zapewniamy możliwość współpracy wyłącznie z utalentowanymi architektami. Służymy naszą wiedzą budowlaną oraz rzetelnymi umiejętnościami fachowymi. Opracowania techniczne projektów naszych domów są opracowaniami kompleksowymi: zawierają wszystkie niezbędne projekty branżowe (m.in. konstrukcyjne, instalacji wod.-kan., gazowej, c.o., instalacji elektrycznej, wentylacji mechanicznej/klimatyzacji, projekt drogowy, projekty przyłączy i sieci energetycznych).

PRZYJEMNA WSPÓŁPRACA I ŁATWOŚĆ ODBIORU

Projektowanie domów to przyjemność. Staramy się ograniczać szansę wystąpienia nieporozumień do minimum. Postępy prac na bieżąco prezentujemy Państwu za pomocą rysunków i wizualizacji. Dzięki temu wybór poszczególnych rozwiązań projektowych lub materiałów jest o wiele prostszy, a poszczególne decyzje są weryfikowane jeszcze przed realizacją.

SPRAWY URZĘDOWE PRZEPROWADZIMY ZA PAŃSTWA

Jesteśmy biegli w załatwianiu kwestii formalno-prawnych związanych z naszymi projektami. Dzięki naszemu doświadczeniu odciążymy Państwa od obowiązku samodzielnego załatwiania trudnych i niezrozumiałych spraw urzędowych!

* Powyższe ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Poznajmy się!

Projektowanie zaczynamy od dokładnego przeanalizowania Państwa preferencji i oczekiwań, a także sytuacji prawnej planowanej inwestycji. Jeśli są Państwo w trakcie podejmowania decyzji o budowie domu, zapraszamy! Pierwsze spotkanie nie jest wiążące. Siedziba naszego biura mieści się przy Placu Wolnica 11/2 w Krakowie. Kontakt telefoniczny: 606332130, mail: tu@udzielaarchitekci.pl

Projektujemy w całej Polsce i nie tylko.

Nowoczesne domy charakteryzują się unikatowymi rozwiązaniami dopasowanymi do oczekiwań klientów oraz do uwarunkowań miejsca, w którym są tworzone. Biuro Udziela Architekci oferuje swoim klientom tworzenie projektów ponadczasowych i wyjątkowych, a jakość usług jest potwierdzona przez dużą grupę usatysfakcjonowanych klientów.

Indywidualne projekty budowlane Kraków - przemyślany projekt od fundamentów po dach.

Dlaczego indywidualny projekt domu to znacznie lepszy wybór niż gotowy projekt z katalogu? Ponieważ „projekty gotowe” są przygotowane z myślą o przeciętnych klientach, którzy często nawet nie wiedzą, że dom można zaprojektować razem z architektem i również nie zdają sobie sprawy z możliwości jakie oferuje nowoczesna architektura. Rozwiązania oferowane w katalogach gotowych projektów są przeciętne. Znalezienie rozwiązania dopasowanego dla siebie jest praktycznie niemożliwe. Korzystając z propozycji studia Udziela Architekci, oferującego projekt indywidualny domu, nie trzeba iść na kompromis.

Nowoczesne domy, zaprojektowane z myślą o potrzebach konkretnych użytkowników, tworzone są zgodnie z ponadczasowymi europejskimi trendami architektonicznymi, dzięki czemu powstają realizacje o wysokiej wartości estetycznej i inżynierskiej. Naszym zadaniem jest dowiedzieć się, jakie potrzeby i upodobania posiadają nasi klienci, by na tej podstawie móc stworzyć indywidualny projekt domu, będący dziełem kompleksowym. Nasze projekty dotyczą wszystkich branż projektowych. W skład dokumentacji najczęściej zamawianej przez naszych klientów wchodzą:

-projekt koncepcyjny
-projekt zagospodarowania terenu
-projekt architektury
-projekt konstrukcyjny
-projekt instalacji wodno- kanalizacyjna
-projekt instalacji gazowej
-projekt instalacji elektrycznej
-projekt wentylacji
-projekt drogowy
-projekt przyłączy
-projekt aranżacji wnętrz

Indywidualny projekt domu Kraków - projektujemy domy marzeń.

Naszym obszarem działania są miasta takie jak: Kraków, Katowice, Wrocław, Rzeszów, Warszawa, Niepołomice, Wadowice, Bochnia, Brzesko, Tarnów czy Dębica. Dbamy o to, aby proces tworzenia indywidualnego projektu domu był świetną przygodą. Kreując projekty domów skupiamy się na dokładnej analizie potrzeb i upodobań, a informacje o preferencjach zbieramy w trakcie licznych rozmów. Przedstawiamy klientom nasze pomysły dotyczące ich nowoczesnego domu w formie rysunków oraz wizualizacji. Dzięki temu możemy jeszcze lepiej poznać Państwa preferencje. Poszczególne decyzje podejmowane są pod opieką specjalistów w swojej branży, dzięki czemu nasi klienci mają pewność, iż zostaną wybrane rozwiązania właściwe.

Projekty domów Kraków - oszczędność czasu i minimum formalności

Wybór odpowiedniego pakietu usług w kwestii, jaką są projekty domów nowoczesnych dla klientów z miast takich jak Kraków, Katowice, Warszawa i innych, oznacza znaczną oszczędność czasu i spokój podczas realizacji swojego domu marzeń. Nasi architekci są zaznajomieni z aktualnymi trendami kształtującymi oblicze trendów architektonicznych Europy. Nie tylko proponujemy najkorzystniejsze rozwiązania, ale także zajmujemy się załatwianiem różnych formalności, np. pozwolenia na budowę. Możemy także nadzorować postęp prac na budowie oraz ich zgodność z projektem. Wykonujemy nie tylko dokumentację, ale również oferujemy szereg usług związanych z realizacją projektu.

Zapraszamy do współpracy osoby planujące realizacje domów z całej Polski, a przede wszystkim z regionu Małopolski i Śląska. Projektujemy między innymi w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Rzeszowie, Tarnowie, Bochni, Brzesku, Kielcach i Warszawie. hni, Brzesku, Kielcach i Warszawie. Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Rzeszowie, Tarnowie, Bochni, Brzesku, Kielcach i Warszawie.