Tomasz Udziela

Współpracuje z wiodącymi projektantami i biurami architektonicznymi m.in. z Holandii- HDK Architecten i  Danii- Arkitekturlab, gdzie bierze udział w tworzeniu odważnych, innowacyjnych i najnowocześniejszych rozwiązań projektowych. Swoje doświadczenie uzyskiwał również w krakowskich biurach projektowych, w tym m.in. w BRK S.A. .

Stoi na czele utalentowanego zespołu projektantów Udziela Architekci, a także sprawdzonych wykonawców, aby zapewnić Państwu pomoc również na etapie realizacji swoich projektów.

To jedyny architekt w regionie Krakowa specjalizujący się w projektowaniu nowoczesnych pasywnych domów jednorodzinnych oraz ich wnętrz, a także w ich realizacji. Oferuje przetestowany przez licznych, usatysfakcjonowanych klientów nowoczesny i jednocześnie oszczędny styl architektury. Jako ekspert współpracuje z miesięcznikami „Dobre Wnętrze”, “D&W” w kwestiach związanych z nowoczesnymi wnętrzami oraz aktualnymi trendami.

Laureat i uczestnik konkursów projektowych.

Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej (dyplom 2007). Aktywny członek Małopolskiej Izby Architektów.

 „Jeśli są Państwo zainteresowani wspólnym projektowaniem- zapraszam do kontaktu.  UA to najlepsze rozwiązanie dla Państwa potrzeb.”

tu@udzielaarchitekci.pl

tel. +48 606332130