Tomasz Udziela

Aktywnie współpracuje z wiodącymi projektantami i biurami architektonicznymi m.in. z Danii, Holandii i Szwecji. Swoje doświadczenie uzyskiwał również w krakowskich biurach projektowych, w tym m.in. w Biurze Rozwoju Krakowa S.A. .

Stoi na czele utalentowanego zespołu projektantów Udziela Architekci, a także sprawdzonych wykonawców, aby zapewnić Państwu pomoc również na etapie realizacji swoich projektów. Wraz z Hoangiem Nguyenem jest założycielem Image Designers sp. j..

To jedyny architekt w regionie Krakowa specjalizujący się jednocześnie w projektowaniu nowoczesnych domów jednorodzinnych oraz ich wnętrz, a także w ich realizacji. Oferuje przetestowany przez licznych, usatysfakcjonowanych klientów nowoczesny i prosty styl architektury. Jako ekspert współpracuje z miesięcznikami „Dobre Wnętrze”, “D&W” w kwestiach związanych z nowoczesnymi wnętrzami oraz aktualnymi trendami.

Laureat i uczestnik konkursów projektowych, w tym m.in.:

– Konkursu na zagospodarowanie terenów związanych z wyeksponowaniem wartości salinarnych Bochni (2007; Katarzyna Wójtowicz i Tomasz Udziela) I nagroda równorzędna

– Projektu Biura Rozwoju Krakowa S.A. nagrodzonego I nagrodą w konkursie architektonicznym na wykonanie projektu budynku Centrum Energetyki oraz Centrum Konferencyjnego Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie przy ulicy Czarnowiejskiej (zespół: Sebastian Chwedeczko, Elżbieta Koterba, Maciej Tutaj, Tomasz Udziela, Wojciech Nowak, Tomasz Leśniak, Andrzej Zaborski, Katarzyna Fryckowska; 2010);

Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej. Aktywny członek Małopolskiej Izby Architektów.

 „Jeśli są Państwo zainteresowani wspólnym projektowaniem- zapraszam do kontaktu.  UA to najlepsze rozwiązanie dla Państwa potrzeb.”

tu@udzielaarchitekci.pl

tel. +48 606332130